BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš, meilužė.

Faktai. Aš susitikinėju su vedusiu vyru. Vedęs jis ne mane, o mes ne vien susitikinėjam. Mes turim ilgalaikį romaną. Jis teigia, kad mane myli, aš jį taip pat. Savo šeimos palikti jis neketina. Tiek faktų.


Įspūdžiai. Jau susidarėte įspūdį apie mane? Šaltakraujė kalė-intrigantė, šeimų griovėja, pasileidėlė? Žinoma, aš irgi tokį vaizdą susidaryčiau. Ir bet kada iki pirmo bučinio su vedusiu vyru (nes iki tol buvo tik flirtas, o jo aš nelaikau nusikaltimu) aš būčiau lygiai taip pat pasmerkus bet kurią moterį, kuri įsiterpia tarp dviejų žmonių, kuri leidžia sau norėti to, kas uždrausta ir kuri leidžia sau miegoti su svetimu vyru.


Background'as. Aš užaugau padorioje, net konservatyvių pažiūrų šeimoje, nebuvo net kalbos apie tėvų neištikimybę, meilužius/es ar nukrypimus į kairę. Ir net neabejoju, kad to iš tiesų nebuvo. Tai vis dėlto, kaip aš sugebėjau tapti tokia?


Istorija. Viskas prasidėjo nuo nekalto flirto. Taip, flirtavau, bet niekada nemaniau, kad bus kas nors daugiau, nes JIS JUK VEDĘS. Kol vieną kartą jis pakvietė mane kartu išgerti. Iš pradžių net nesupratau kas ir kaip. Bet sutikau - buvo nerealiai smalsu. Vakaras buvo visiškai nekaltas, jis net neprisilietė prie manęs, o aš buvau taip įsitempusi, akd net mano flirtavimo sugebėjimai kažkur dingo. Paskui sekė dar vienas kitas kartas, paskui atsirado bučiniai, o galiausiai ir visa kita. Buvom apsvaigę kaip šešiolikmečiai - visas pasaulis tapo nesvarbus, tik jis ir aš. Aš ir jis. Kiekvienas žvilgsnis, žodis, šypsena, judesys, net nujautimas, tapo svarbūs, tikrai kaip vaikystėje kai įsimyli taip nežmoniškai, kad daugiau nieko pasaulyje nebegali daryti - nei dirbti, nei bendrauti su draugais, nieko nereikia ir net negali susikaupti.
Dabar jau praėjo nemažai laiko ir tas pradinis svaigimas lyg ir nebe toks visa apimantis (na, tiek laiko nieko kito nedaryti, o ypač nedirbti būtų pražūtinga), bet an vis dar žiauriai gera su juo ir man vis dar svarbu net smulkmenos, visi maži nereikšmingi dalykėliai, jau nekalbant apie didelius. Aš myliu jį ir nors buvau pasiruošusi niekada jam to neakyti, jis pasakė pirmas, taigi teko prisipažinti ir man. Mes mylim vienas kitą.


Perspektyvos. Viskas lyg ir būtų gražu, romantiška ir panašu į happy end'ą, jeigu ne viena detalė - jis neketina keisti savo gyvenimo, t.y. palikti žmonos ir vaikų. Nepaisant to, kad myli mane. Kiek suprantu, jis kažkuria prasme myli ir ją. Šiuo metu (tiksliau jau gana ilgą laiką nuo mūsų romano pradžios) aš esu susitaikius su tuo, nereikalauju ir nesitikiu nieko daugiau, bet kartais tiesiog norisi kažkur išeiti kartu, o tai labai rizikinga, nes jis negali būti pamatytas su manim. O kartais tiesiog norisi daugiau laiko pabūti kartu, o jo galimybės ribotos. Galiausiai kyla noras parodyti jį savo draugams arba susipažinti su jo draugais, bet tai irgi neįmanoma. Tas užknisa.


Kodėl aš su juo? Iš šalies gali susidaryti du įspūdžiai. Vienas variantas - kad aš bejausmė kalė intrigantė, siekianti pasinaudoti jo padėtimi, pinigais ar dar kuo nors, ardanti šeimas ir griaunanti gyvenimus dėl savo įgeidžio. Kitas varinatas - kad aš vargšė užguita būtybė, pagal visus tradicinius feminizmo kanonus tiesiog knyginis pavyzdys kaip vyrai išnaudoja moteris. Vis dėlto nėra viskas taip blogai, kaip gali pasirodyti iš skyrelio “perspektyvos”. Iš tiesų tą laiką, kurį praleidžiu su juo, na bent didžiąją daugumą to laiko, aš jaučiuosi labai gerai - mylima, geidžiama ir t.t. To bendro laiko nėra daug, bet galbūt dė to jis yra kokybiškas - abu žinom, kad jo bus nedaug, todėl stengiamės išnaudoti. Galų gale, jeigu taip atsitiktų, kad mūsų santykiai taptų “normalūs” (t.y. jis paliktų savo šeimą ir pradėtų gyventi su manim), aš nesu tikra, kad mums kas nors išeitų. Na, nesakau, kad tikrai ne, bet juk niekada negali žinoti, tuo labiau, kad jo charakteris nėra iš lengviausių, o aš, tikėtina, irgi nesu piece of cake. Bijau, kad pradėję “normalų” bendravimą pradėtume vienas kitą erzinti ir pavargtume vienas nuo kito, taip kaip dauguma porų po kurio laiko pavargsta ir tada galbūt atsirastų poreikis vienam ar kitam pradėti flirtą, kuris baigtųsi kažkuo daugiau…


Abejonės. Kartais pati suabejoju, smerkti ar nesmerkti to ką darau. Kartais pykstu ant savęs, kartais džiaugiuosi tais santykiais. Pasmerkti, žinoma lengviausia, bet kai patiri viską ant savo kailio, supanti, kad vis dėlto gyvenime viskas nėra vien juoda ir balta.


 


 


 

Rodyk draugams

Komentarai (38)

 1. dvikase:

  Nesmerkiu tokių moterų, kurios įsimyli vedusius vyrus, šiaip ar taip meilė tiesiog ateina, nepriklausomai nuo nieko. Tačiau smerkiu tokius vyrus, kurie nepagalvoja apie savo žmonas ir kaip jos pasijustų viską sužinojusios. Taip pat gaila vaikų.

 2. Jzh:

  Tau gerai? Valio! Per daug nesigilink ir neanalizuok, nes nuo to niekas nepasikeis.

 3. kostia:

  joo, žiūrėkit kad tik jums butų gerai, viskas kita nesvarbu…
  a propos - dėl tėvukų negarantuokit:).
  kas 8 vyras augina ne savo vaiką to pats nežinodamas:) -faktas.

 4. upone:

  Savigraužos diapazonas labai platus, nuo "bejausmė kalė intrigantė" iki "vargšė užguita būtybė", bet aš pritariu Jzh nuomonei. Suprantu, kad labai norisi amžinos meilės su išrinktuoju iki grabo lentos, bet tai galima sutikti tik pasakose. Realioje santuokoje viskas trunka kelis metus.
  Užuojauta toms, kurios dar tiki pasakomis…

 5. momo:

  O aš esu viską mačiusi iš kitos, vaikų, pusės. Ką galiu pasakyti - negražiai vyriškis elgiasi. O tu? "Monikai reikia meilės".

 6. Aur:

  Jau buvau persigandes beskaitant ta tavo teksta, vos nepagalvojau, kad tai as, nes pas mane labai panasi situacija… :) tik as to vyro puseje… Jau galvojau apie mane raso :)
  Primeciau, kad dar cia truputi pagrazinta, nes as nevedes…

  O ka as galeciau pasakyti apie ta mergina? O gi nieko, visai normaliai ziuriu. Ateis laikas ir susiras ji vaikina, o man asmeniskai manlonu tureti ja, mus sieja tik intymus bendravimas, mes deja niekur neiname…

 7. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus………………………………….

 8. Anonymous:

  Nei cia valio, nei ka.
  Esu buvusi visose imanomose pusese.
  Laikas eina.. o tave isnaudoja.
  Gali prisidengti tuo "man gerai".
  Veliau suprasi.
  Patirtis, zinoma, gerai. Tik kad neperdaug jos, tos patirties, butu.
  O siaip… su Naujais!

 9. Tai tik iliuzija.

 10. Anonymous:

  Sakei seima, reiskia yra ir vaikai…O jus suauge apie ka bl galvojat kai dulkinates ir isimylit nx? kur jusu atsakingumas kai seimas uzvedat ir paskuj metat viska savanaudiskais tikslais? Px myli ar ne, buk bent del vaiku ir nexuj te atmazkes metyt kad kankinies.Kai vedei nesikankinai…(cia apie vyra)
  Na o apie tave brangute, butu saziningiausia jei atsisveikintum su juo,bet to nepadarysi, juk saves nuskriaust po tiek skausmo metu negali,ka?…Apie JO seima ir JO vaikus taipat px pagalvot ka? Zodziu nera nei jis nei tu pasirenge seimai,taigi kruskites i sveikata negalvojant apie pasekmes,apie jas jus ir galvot negalit.
  Mano nuomuone

 11. Anonymous:

  P.S. nixujova antrashte "nuodemes ir zygdarbiai" , kai nuo tokiu nuodemiu pradet dienorasti kazi kokie zygdarbiai galetu but…
  nesmerkiu taves,man asmeniskai kitu gyvenimai px,bet taip vat paskaicius tai ishsakiau savo nuomone.

 12. Anonymous:

  na ką padarysi, kad dievulis proto nedavė.

  mano vienas draugų vedęs, bet pastoviai turi kokią 'draugę'. su pastarąja jau gal pusę metų bendrauja, skiedžia, kad ją myli ir t.t. o po to mums, draugams, pasakoja, 'kaip ji manim tiki ir kokia ji kvaiša'

 13. skaistuole:

  Sakyciau, gan ciniskai pateikei isgalvota istorija ir ismetei, kaip masala sulaukti nesveiko susidomejimo, o pati /o gal pats/ sedi dabar ir stebi patenkinta, kaip smalsuoliai apsireiskia…
  Cia nesveiko zmogaus ismislas siekiant pigaus populiarumo…

 14. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 15. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 16. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 17. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 18. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 19. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 20. Anonymous:

  Prostitučių buvo ir bus~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 21. Anonymous:

  Aisku tau gera, miela ir smagu buti su Juo… Aisku tu Jo nepaliksi pati nes niekas nenori kenteti…. Bet pagalvok apie save Jo Zmonos vietoje!!!
  Atvirai - gaila man taves nes jis tik naudojasi tavimi ;)

 22. NePo:

  Pritarsiu paskutinei nuomonei, kad tavim naudojasi :)
  Bus netyciukas ir visa meile baigsis…

  Anyway, demesio reikia visoms ir priza pasiema, tas kuris sugeba parodyti demesi :)

 23. syle:

  Keistas pasakymas-jis mane myli, bet nenori nieko keisti… Tai du, vienas kitam priestaraujantys pasakymai, tai reiskia vienas pasakymas yra neteisingas, o kadangi tu isitikinusi kad jis tikrai nenori nieko keisti, reiskia klaidingas yra pirmas pasakymas ir nieko su tuo nepadarysi…

 24. Anonymous:

  hm. as irgi uzsiminejau buvimu meiluze. irgi mylejom, irgi nepaliko.baigesi dideliu skauda man, nes as nieko daugiau neturejau ir palengvejimu jam, nes jo zmona viska isriso ir atleido.
  nuo su juo patirto azarto (isejus i miesta pvz) ir adrenalino man dar dabar "stojasi". praejo gal 2metai.
  tai ka patyriau su juo is esmes trukdo mano dabartiniams santykiams su perspektyva. gera perspektyva. as tiesiog apsishikusiai netikiu tais nuostabiais pimpaluociais, kad ir kaip noreciau, kad ir kaip bandyciau. jis sako "myliu tave" o as galvoju "kokioj lovoj tu dar tai sakai?". bet gal kaip nors.
  moralas - kazkam skaude. linkiu, kad ne tau. susirask ka nors atsarginio ir tegul tavo meiluzis tai suzino.

  sekmytes.

 25. Anonymous:

  Mhm, meile sakai, as nezinau kas tai istiesu… tad taves neteisinciu…

  Galiu tik pasmerkt, nes neisivaizduoju ka padaryciau savo tevui jei pamatyciau ji su kita,pvz tokia kaip tu, man butu taip slykstu, vienodai ar tu ten ji myli ar ne,ar tai tik seip ar jau rimta, kaip matau jam reik to azarto, sekso, kaip sakei, paugliskos meiles, bet tai, tikriausiai, byloja apie jo psichologines problemas, tau norisi jo kaskokiai psichologiniai traumai ar vidurio amziaus krizei aukot savo , jo vaiku ir zmonos gyvenima, prasom, tikrai niekas tau neuzdraus, bet…
  kai pagalvoji dabar Lietuvoj vyraujantis Diedo ir jaunos manekenes Meiles kultas pykina…
  Kaip grazu senis ir gyvybinga, dabar jau prabangiais drabuziais aprengta Barbe…
  kasdieninis zurnalo straipsnis, nuostabu…

 26. Menule:

  Manau susigadinsi gyvenima sau. Po kurio laiko pabosi jam, arba jis tau. Jei nemeta savo žmonos, vaikų tai myli juos, o jei nuoširdžiai mylėtų tave tai jau būtumėte kartu. Tu jam kaip žaisliukas. Nepakankamai gauna sekso iš savo žmonos, naudojasi tavimi. Negi visalaiką norėsi praleisti su žmogum, kuris tave slėps nuo aplinkos? Pagalvok.

 27. Anonymous:

  Kekšė. Tokia moteris sugriovė ir mano tėvų šeima. Šlykščiuosi.

 28. Anonymous:

  Nu žodžiu… mano pačios tėvas turi meilužę… sužinočiau kas ji tai jai gerai nesibaiktų… sugadino sveikatą tik visiems ir tiek… o jokios ten meilės nebuvo, tik aistra nesveika… Tu žinai kaip yra nemalonu kai tavo pačios tėvas, kuris pagal viską turėtų tavimi rūpintis, suteikti namų šilumą, jaukumą, laksto paskui kitų bobų sijonus… flirtas? kažką galvojai? įdomu kuriuo organu… jei žinojai, kad jis vedes tai kam reikėjo prasidėti… griauti šeimą yra išties šlykštu… jei nebūčiau to asmeniškai patyrusi, kai prarandamas visas galimas dėmesys ir rūpestis, galbūt rašyčiau kitaip, ir galbūt nesmerkčiau taip tokių kaip tu… linkiu tamstai nors kiek pamiršti save ir pagalvoti apie kitus.. susimąstyk, galbūt vien dėl jūsų su meilužiu kaltės gali nukentėti maži ar dideli jo vaikai.. juk jie yra traumuojami… ir šiaip ar taip anksčiau ar vėliau vaikai ir jo žmona apie tai sužinos ir tada gali viskas baigtis išties liūdnai… tai tiek nenoriu čia labai smerkti žmonių, bet tiesiog kraupu darosi kaip žmonės vien dėl kažkokio flirto ir aistros, griauna kitų žmonių šeimą.. ir jei tu dabar norėtum pasakyti, kad šeimos nesiugriovei, aš tau pasakysiu, tu JAU ją sugriovei… jų šeimoje nuo tos akimirkos kai tu pasirodei viskas pasikeitė ir tikrai ne į gera. tad patarčiau geriau pamėginti visus santykius užmiršti ir susirasti nevedusį vyrą… tai tiek… čia tik mano nuomonė.

 29. rock&roll:

  Nezinau ar yra prasmes - labai jau senai cia si tema gvildenta, bet vis tik pasisakysiu. Galbut todel, kad ir sita tema suradau i google ivedus zodzius: as-meiluze. Is nevilties, ne is dziaugsmo ar smalsumo, aisku. Kekse, seimu ardytoja, blogiete negeriete, niekada nepaliks seimos ir t.t., - cia manau kiek zmoniu tiek nuomoniu, kiek zmoniu tiek ir pabaigu - laimingu ar nelabai. Bet zinoma visose istorijose, kad ir labai skirtingose ir individualiose galima atrasti desningumu. Noriu atsakyti i paskutini komentara - apie pastebejimus apie meiluzes "is vidaus", is seimos nario pozicijos. Vaikuti, tetis tikrai neieskos meiluzes, jeigu jus, brangi ir miela jo seima, iskaitant ir mamyte, duosit jam tai ka seima ir turi duoti. Ar ne per egoistiskas poziuris? Man turi duoti siluma ir meile, manim turi rupintis, o jei zmogui yra blogai? Jei kaip suo su kate jums nematant pykstasi tevai? …
  Nezinau. Slykstu, kai diedai meiluzes isitaiso is ispindejimo, is per gero gyvenimo. Bet zmogu kuri myliu sutikau kai jis su brangiausiaja buvo nugyvenes daugiau nei 20 graziausiu savo gyvenimo metu per kuriuos tebuvo nesulinis mulas pinigams uzdirbti. Keikiamas, visada blogas, nieko nesugebantis ir apskritai traumuotas. Nors… Geresnio zmogaus gyvenime nesutikau ir turbut nebesutiksiu ir man labai apmaudu, kad jo paziuros ir baimes yra auksciau jo paties noru, ir kad jis niekada nepamegins buti laimingas nei su manim nei su kuria kita.
  Keliu stai sampano taure uz jus visus, uz zmonas ir uz vyrus, uz istikimus ir nelabai… ir uz meiluzes gal, kad taip liudna nebutu visiems gyventi :)

 30. zinau ka tai reiskia:

  kiek zmoniu tiek nuomoniu. na slykstu kai seima griuva del to kad atsiranda trecias. Bet jei vienas is seimos iesko meiluzes ar meiluzio…tai seima jau sugriuvusi.Tada tik liekas trecias zmogus kaltas del visko. Nagi pabandykit jus tapti meiluze vyro,kuris myli ir gerbia savo zmona,kuriam seima pirmoj vietoj…manau nelabai pavyks…na nebent intencyviai bandysite…nera geleziniu zmonu. na bet esme tame, kad jei seimoje gerai tai niekur niekas nieko neisko ir neisduoda…
  Bet buti meiluze vyro, kuris tau pasako kad as nepaliksiu seimos, kad ir kaip joje blogai…negarbinga.Tada tikrai iseina kad galvoji tik apie save ir bijai praradimo skausmo…
  is savo patirties pasakysiu: isimylejau vedusi vyra, kuris sieke manes…as jo tikrai nevyliojau. galvojau bus kazkas…bet kai praejo laiko…o jis nieko nedare, o toliau gryzdavo pas savo ale "netikusia" zmona…supratau laikas nutraukti viska…Nieko nebus. kam skaudinti save ir kitus. As esu tik kvaisele ant linksmumo. Nutraukiau viska. Buvo skaudu. Skaudejo fiziskai ir dvasiskai, buvo geda paciai uz save. Bet nera to blogo kas neiseitu i gera…tereikia susiimti ir iskenteti ta momentini skausma…Pavyko. Seip visa laika bus man skaudu. Skaudu kai pamatau ji. Skaudu kai apie ji kalba man kiti. bet zinau, kad gerai padariau. Buna atveju kai antra santuoka buna tikrai sekmingesne ir laimingesne…bet sis atvejis ne tas…Sako myli, bet nieko nedaro…tai nesazininga ir liudna. Nutrauk tokius santykius. Isgyvensi.Rasi geriau.

 31. Anonimas:

  Tai ką aš galiu pasakyti. Kiekviena situacija turi savo pabaigą. Galiu tik išdėstyti savo nuomonę būtent šioje. Pirmiausia, jei tas vyras tave mylėtų jis tikrai seniai būtų palikęs šeimą, nes meilė yra besąlygiška ir ji tikrai nesiremia apgalvotu išsskaičiavimu(žmona, vaikai, namai). Įsimylėję daro beprotystes palieka šeimas, vaikus, nes jiems nesvarbu niekas jei nėra šalia mylimo žmogaus. Na, o jeigu šis žmogus vengia būti viešumoje, jis tikrai myli savo šeimą ir ji visada bus jam tik 1 vietoje. Na, o tu liksi įskaudinta, jei nebūsi tu, bus kita.
  Galiu pasakyti savo patirtį. Mano vyras buvo man neištikimas. Aš tą žinau ir pukiai su tuo gyvenu, nes žinau, kad jie tuo galu galvoja. Taip pat matau ir žinau, kokia jam brangi šeima. Skamba ironiškai, bet ne.. Esu jam gal labiau draugė nei žmona. Ir puikiai suprantu, kad nepriversiu žmogaus vien dėl meilės man netrokšti neįmanomo (kad ir kitos moters), galiu tik priversti žmogų man to nesakyti…Todėl aš renkuosi kitą variantą, kuris manęs nežemina t.y. žinojimą apie nuklydimus. Geriau žinosiu tik aš, negu visas pasaulis bet ne aš. Kiekvienas renkasi kaip gyventi…
  Tad, gaila, man tų jo merginų…Žinau viską su smulkmenomis, ką jis apie jas galvoja, kaip prikabina, ir kaip jos juo tiki. Taip pat matau, kad vos tik kas, bet kada jis parlėks į šeimą, tereikia man tik pirštu pamoti…
  Ir lieka jos visos įskaudintos, rašo graudžias sms, į kurias atrašinėju aš :)
  Tad nenuvertinkime žmonos, gal ji taip pat viską žino, tik jai taip patogu.
  Žodžiu šioje situacijoje lieka įskaudinta ta trečia - nereikalinga :)

 32. Anonimas:

  as esu tokioje pacioje situacijoje:)puikiai tave suprantu… myliu ji ir jis mane.zmonos nemes.kad ir mestu kartu nezinau ar kas pavyktu.bet blemba myliu ir man reikia jo.gera buti su juo.bet bloga kankintis, ypac vakarais kai norisi klykti o nepavyxta isspausti asaros:(

 33. nu nu:

  kazkaip man cia juokingai skamba…as viska zinau apie savo vyra..na tai klausimas tada kas jus per seima jei tu visvien leidi ji eiti pas kitas? ar tau patinka tureti vyra tik pries zmones. negi tau smagu priimti vyra kai zinai kad jis gryzo is kitos…brangioji tu negerbi saves…as atrasineju i jo draugiu zinutes…graziausiai…jus ka abu iskrype? atsiprasau uz tokius samprotavimus…bet kuriu galu reikia buti kartu ir vaidinti seima? jei jau leidi vyrui eiti i sona tai skirkites ir bukit issiskyre ir draugai…nesuprantu as pries paskutinio komentaro. ka tu tuom norejai pasakyti? man tai atrodo nenormalu

 34. nu nu:

  atsakykit man i klausima prasau…ar verta vaidinti seima nors tarp dvieju zmoniu nieko nera, ar geriaus issiskirti ir leisti abiems galbut dar karta pabandyti susikurti gyvenima, kuris bus mielesnis. nesuprantu zmoniu, kurie gyvena ne del saves, o del to, kad paiso "ka zmones pasakys"….tai kokie vaikai uzaugs seimoje, kurioje nera pagarbos? kada nori vyras iseina pas kita…motina klykia arba paranojiskai tikrina ir persekioja vyra…marazmas kazkoks….as zinau, kad jis galvoja antru galu, bet visvien su juom gyvenu…klaiku skaityt….iseina, kad jus seima del nuotrauku ir giminiu, o kai seip tai gyvenam kas sau…nereikia cia veju rasyt…gal kreipkites pas seimos psichologa? nenoriu nieko izeist, bet man net kraujas uzvire paskaicius….

 35. Dracula:

  Kaip viskas artima ir gerai zinoma, jis salia manes, o as skaitau si straipsni… Visada galejau kontroliuoti betkokia savo gyvenimo situacija. O siuo metu viskas slysta is ranku, nesusitvarkau su tuo kas vyksta, artima ir iki skausmo zinoma situacija. Puikiai tave suprantu brangioji, puikiai zinau kaip tu jautiesi, ir nesi tu nei kekse, nei blogiete nei seimu ardytoja… Ziurek i viska kaip i likima, ir prisimink nuostabias akimirkas, ir pagalvok jog kartais zvirblis rankoje nei briedis laukuose. Yra poru kurios nugyvena daugybe metu kartu, mato vienas kita diena is dienos, bet nei akimirkai nera patyre ir pajute tai ka gavau tu. Geriau trumpos ir pasakiskos akimirkos, kurias prisiminti bus malonu visuomet, nei ilgas balanus ir nuobodus gyvenimas kartu. Pagalvok, jog gauni daugiau nei jo zmona. Ivertink tai ka turi, tai likimas, kuris suteike tau dovana, megaukis tuom. Ir nepamirsk, nieko nera amzino…

 36. Tokia pat:

  As taip pat esu vedusio vyro meiluze. Turi jis ne tik zmona, bet ir vaika… Pasakysiu, ka galvoju: o kodel man turi rupeti jo zmona, vaikas ar kitas gyvenimas? Kas pagalvos apie manaji??? egoistiska? taip.. bet pavargau buti visiems gera ir gyventi darydama vien gera.. atejo laikas pagalvoti ir apie save.. apie savo zmona ir vaika galvoti yra jo pareiga , o ne mano.. jei atejo pas mane neverciamas, kodel turiu varyti? jokia moteris neisardys seimos, jei vyras pats nenores iseiti..

 37. Grafaite:

  Nu ka brangiosios mes nieko nevagem,jei nenores tai ir nebebus.Bukim meiluzes ir dziaukimes tom akimirkom

 38. Indre:

  tave as tarkim pateisinciau, bet tokio vyro niekada. negana to, kad jis isduoda savo zmona, savo vaiku motina ir prisipazines tau meile jis jos nepalieka. jam patogu taip gyventi, taciau tu neturi “antrosios gyvenimo puses”, tik sia. ir kaip matyti ji taves netenkina.. palikciau ji ne del zmonos, o del saves pirmiausia. taip elgdamasis jis negerbia savo zmonos, taves, savo vaiku ir pagaliau pats saves. suprantu, kad vedus galima isimyleti kita, taciau tada yra garbinga sutuoktini palikti, ir nesvarbu ar su meiluziu bus ilgas ir laimingas gyvenimas, santuokoje vis tiek nebera meiles jei einama i kaire, tad teisingiausia issiskirti. tad :) atsiprasau jei kartojuos, neskaiciau visu komentaru.

Rašyti komentarą